Fıstıklı Güneş-Deniz Kiralık Daireler

8 Temmuz 2016 Cuma |
Fıstıklı Güneş ve Deniz Kiralık Daireler . Dairelerimiz sahile 30 metre uzaklıkta olup , 6 daireden oluşmaktadır . Dairelerimizin herbiri 1+1 , salonunda 2 şer kişilik 2 adet kanepe ve amerikan mutfak , yatak odasında 2 kişilik yatak ve dolabı olmak üzere 6 kişilik olarak tasarlanmıştır . Göz dolduran banyosu ise dairemizin en özel köşesidir . Dairemiz sıfırdır ve eksizce eşyalandırılmıştır .
Not: Çatı konseptli 3. Katımızı ve GÜNEŞ Apartın tüm detaylarını görebilmek için Facebook dan fıstıklı güneş apart sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.            
Not: Çatı konseptli 3. Katımızı ve DENİZ Apartın tüm detaylarını görebilmek için Facebook dan fıstıklı deniz apart sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Çam gölgesi ise bol çiçekli bahçesinde mangal keyfi yapmanız için size davetiye sunmaktadır . Üstelik değerinin altındaki tanıtım fiyatıyla .

Güneş 0536 948 80 17


Deniz 0535 012 10 35 2 yorum:

Unknown dedi ki...

Merhabalar,
Türkiyemizin bir çok sahillerini gezmiş görmüş biri olarak, merak edenler için Fıstıklı'yı biraz anlatayım.
Öncelikle İstanbul'a yakın, ulaşım çok rahat, Osmangazi köprusun'den Gemlik-Armutlu istikametini takip ederseniz yaklaşık 2 saatte varmış oluyorsunuz. Sahilboyu zeytin ağaçlarını, sol tarafta denizi seyrederek gitmek ayrı bir keyif. Fıstıklı'da Deniz Güneş pansiyona vardığımızda, gördüğüm manzara, resimlerde gördüğümüzle aynı hatta daha fazlası var diyebilirim.Pansiyon gayet temiz ve tüm ihtiyacınızı karşılayacak durumda.
Konumu da Doğa sevenlerin hayran kalacağı bir yer. denize yaklaşık 50 mt. Sahilde çamağaçaları ve deniz içiçe.Suyu tertemiz, çocuklu aileler için güvenli, hemen derinleşmiyor. Harika denizyıldızları göreceksiniz, rengarenk ve her boyutta, (sabahın ilk ışıklarında daha fazla).Havası da mükemmel. Daha ne olsun.
Temmuz ayı ortasında gittik, sivrisinek yok karasinek var. Fakat düzenli ilaçlama yapılırsa onlarda olmuyor.
Misavirperverliği, ilgi ve alakaları için Serpil hn. ve zaten bir aile işletmesi olduğu için diğer yakınlarına da canı gönülden Teşekkür ediyoruz.
Sevgiler,
Melek Taştepe

erdal.oguz dedi ki...

Çok temiz ve güzel harika biryer tavsiye ederim saygılarımla erdal oğuz

Yorum Gönder